آموزش وردپرس
خانه / كسب درآمد / راههای شروع کسب درآمد در اینترنت

راههای شروع کسب درآمد در اینترنت

در اوایل سال ۹۰ میلادی بود که اینترنت جهت مردم بصورت عمومی عرضه گردید و در مدت کوتاهی بر روی زندگی انسانها تاثیر گذاشت . با شروع فعالیتهای اینترنتی ایجاد درآمد از آن نیز شروع شد . در اینترنت روشهای جدید پول درآوردن نیز متحول گردید و با روشهایی که قبلا وجود نداشت حالا میشد پولسازی کرد . یکی از مزایایی که کسب درآمد از اینترنت برای عموم دارد کم بودن سرمایه مورد نیاز جهت شروع کار میباشد و همچنین ساکن نبودن در یک مکان خاص که این مزایا میتواند عرصه فعالیت و کار زنانی که که به هر شکل و به هر دلیل نمیتوانند فعالیت بیرون از منزل داشته باشند  و همچنین افراد با سرمایه کم و … را بستر سازی کند .

چند سالی است که در ایران نیز اشتیاق مردم و به خصوص جوانان و نوجوانان به کسب درآمد از اینترنت افزایش پیدا کرده و این روند هر روز رو به افزایش است . دوستان من کسب درآمد از اینترنت نیز مانند هر کار دیگری دارای اصول و قوائد خاص خودش میباشد و لازم است کسانی که قصد دارند وارد این عرصه شوند از اصول و روش های آن آگاهی کافی داشته باشند . دلیل آن هم این است که در اینترنت راه های گمراه کننده و خطرناک زیادی وجود دارد که باید بعنوان یک انسان آگاه از آن پرهیز کرد . در حوزه کسب درآمد از اینترنت مطالب و موضوعات زیادی به زبان های فارسی و انگلیسی وجود دارد که نمیشود به تمامی آنها اعتماد کرد . در وحله اول باید شناخت صحیح از محیطی که قصد داریم در آن به کسب درآمد بپردازیم داشته باشیم . من فکر میکنم کسانی که وارد سایت سودآور شده اند با ماهیت اینترنت و اینترنت چیست آشنایی دارند . بر اساس آخرین گزارش ایران از نظر دسترسی مردم به امکانات اطلاعاتی و ارتباطی مدرن دارای وضعیت مطلوبی است و طی سالهای ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ رتبه ۱۵ را از نظر رشد و دسترسی به اینترنت کسب کرده است . تعداد جمعیت طی این سالها ۴۰ برابر شده در حال حاضر در ایران به ازای هر صد نفر ۴۵ نفر کاربر اینترنتی وجود دارد و این یعنی یک بازار بکر جهت کسب درآمد از آن . آیا به نظر شما اینطور نیست ؟ خوب حالا بیایید و ببینیم اینترنت در کجاها پولساز است . راههای کسب درآمد از اینترنت زیاد و متنوع است  . در ادامه راههای کسب اینگونه درآمد را از کم درآمد به روشهای پردرآمد تر و پایدارتر مینویسیم . ولی همه روشها این نیست .

۱- بعنوان کارگر سایتها ( کلیک کننده ها )

۲- فروشنده اینترنتی

۳- کار با فارکس و بورس

۴- بهتر کردن کسب و کارهای موجود

۵- کارآفرینی در اینترنت

سایتهای کلیکی : این نظر شخصی من است که کسب درآمد از سایتهای کلیکی و کارگر یک سایت شدن روش خوب و صحیح جهت داشتن یک کسب و کار پایدار و پردرآمد نمیتواند باشد . این را با تجربه خدمت شما عرض میکنم که کار در این سایتها جز وقت تلف کردن  و  داشتن درآمد اندک نیست و کسانی هم که این روش را تبلیغ و ترویج میکنند به این دلیل است که شما را زیر مجموعه خود کنند تا از کنار شما درآمد اندک خود را مقداری بهبود ببخشند . خود من نیز در گذشته با اینگونه سایتها کار کرده ام و هرگز از آن و درآمد آن راضی نبوده ام و بیشتر این سایتها نیز بعد از مدتی بدون دلیل بسته میشوند و درآمد افراد به هوا میرود و هیچ مرجعی هم جهت رسیدگی نیست . ( سایتهای گروه آسمان …. سایتهای باکس ۲۴ … باکس ۲۰ … و ….. که همه به گونه ای شروع کردند که همه فکر میکردند این سایتها دائمی هستند و تنها راه کسب درآمد از اینترنت در ایران را فقط سایتهای کلیکی میدانستند .

فروشنده اینترنتی : در این روش افراد اقدام به فروش محصول یا محصولات خاصی در اینترنت با انواع روشهای تبلیغاتی میکنند و از فروش هر محصول مقداری پورسانت دریافت میکنند . و زمانی که مبلغ کسب شده به حد نصاب مورد نظر میرسد میتوانند درخواست برداشت بدهند و آن مبلغ به حساب فرد مورد نظر واریز میگردد . با این روش میتوان تا ۵۰۰ هزار تومان درآمد در ماه به دست آورد . بدون هیچ سرمایه ای . البته اگر روشهای درست تبلیغاتی استفاده شود میتوان میزان درآمد بدست آمده را افزایش داد .

کار در بورس و فارکس : داد و ستد سهام یا خرید و فروش ارز بصورت آنلاین نیز میتواند منبع درآمد مناسب در اینترنت باشد و یک راه دیگر در جهت کسب درآمد از اینترنت است . البته این را خدمت دوستان باید عرض کنم که در بازار بزرگ فارکس نیاز به فکر و تجربه میباشد و قبل از شروع این کار باید تجربه کسب کرد …. تنها چیزی که در این روش باعث کسب درآمد عالی میشود تجربه تجربه تجربه است و این را باید بدانید تجربه یک شبه بدست نمی آید و باید ماهها با حسابهای غیر واقعی کار کرد تا بتوان در این کار به تجربه رسید .

بهتر کردن یک کسب و کاری که وجود دارد : همیشه یک کسب و کار که در حال انجام است نیاز به ایده های ناب و جدید دارد تا بتواند بهتر پول درآورد . اگر شما نیز دارای کسب و کاری هستید میتوانید از اینترنت ایده بگیرید و در کسب و کار خود پیاده سازی کنید . در اصل باید گفت ارائه راه حل و برطرف کردن مشکل مشتریان . دیدن این که دیگران چه کاری انجام میدهند و چه مشکلاتی دارند میتواند ایده را در ذهن ما شکل دهد . ایده ای که شاید میلیارد ها پول برای ما بسازد .اگر خودتان کسب و کاری ندارید میتوانید متخصص ایده یابی از اینترنت برای یکی از مشاغل موجود شوید . روی یک کسب و کار تمرکز کنید . ادبیات آن را یاد بگیرید مشکلات آن را بشناسید و بعد به کمک اینترنت در صدد بهبود آن باشید . شمامیتوانید ایده خود را با صاحبان آن شاغل بفروشید یا با آنها مشارکت کنید و از این راه کسب درآمد کنید . البته این را بدانید این کار قطعا ساده نیست و نیاز به یادگیری و تجربه و صبر و تلاش دارد . باید بتوانید صاحبان مشاغل را مجاب کنید که ایده شما پول ساز است . باید بتوانید از ایده خود محافظت کنید . ولی این را بدانید که مشاوره شغلی کاری پردرآمد است و شما هم میتوانید از آن درآمد خوبی داشته باشید .

کارآفرینی : این کلمه را که مطمئن هستم همگی با آن آشنایی دارید و اگر هم نداشته باشید با یک جستجوی کوچک در همین سایت سودآور  و یا جستجوی کوچک در گوگل  میتوانید از آن آگاهی پیدا کنید . ولی در رابطه با کارآفرینی اینترنتی در آینده ای نزدیک در همین سایت مطالب زیادی منتشر خواهد شد .

همچنین ببینید

کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

حقیقت های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

با  پرطرفدار شدن  شبکه های اجتماعی و بودن حداقل یک نفر از هر خانواده در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *