آموزش وردپرس
خانه / بازاريابي / بالا بردن تعداد لایک در اینستاگرام

بالا بردن تعداد لایک در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از پرطرفدارا ترین  شبکه های اجتماعی است که این روزها علاقه مندان زیادی دارد و توسط موبایل مدیریت می شود. در اینستاگرام شما قادر خواهید بود که عکس و ویدئو شیر کنید. نکاتی در ارتباط با بازاریابی از طریق اینستاگرام وجود دارد و می توانید با استفاده از اینستاگرام و بالا بردن تعداد لایک صفحه ، کسب و کار خود را گسترش دهید.

در زیر راههای که با رعایت آن میتوانید تعداد لایک خود را بالا ببرید آورده ایم.

کامل کردن پروفایل
توضیحات کاملی را در مورد خود و کسب و کارتان درج کنید و پروفایل را تکمیل نمایید. در بخش بیوگرافی از علائق و خواسته هایتان توضیح دهید تا سایرین با شما آشنا شوند.

مرتبط کردن صفحه اینستاگرام به فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی
در اینستاگرام این قابلیت هست که صفحه خود را به فیس بوک و توییتر مرتبط کنید و از این رو به هنگام آپلود عکس یا ویدئو در فیس بوک نیز بارگذاری می شود و دوستان جدیدی را پیدا می کنید.

آپلود تصاویر با کیفیت در زمان های مناسب
تصاویر با کیفیت و با ارزش باعث جذابیت پروفایل خواهد شد. در ضمن سعی کنید تصاویر را با توجه به مناسبت روز بارگزاری نمایید تا تاثیر بهتری داشته باشد.

صفحاتی را دنبال کنید که مرتبط به فعالیت کاری شما هستند
همواره سعی کنید صفحات کسانی را دنبال کنید که مرتبط به علائق و زمینه فعالیت کاری شما باشند و واقعا علاقه دارید که عکس و ویدئو آنها را دنبال کنید

استفاده از موقعیت جغرافیایی
در هنگام ارسال تصویر و ویدئو در اینستاگرام می توانید موقعیت جغرافیایی را نیز قرار دهید. کاربران دیگر به راحتی می توانند شما را پیدا کنند.

اظهار نظر و لایک عکس دیگران
لایک و اظهار نظر باعث می شود که شانس شما برای لایک گرفتن نیز بالا رود و نام شما در لیست کسانی که فعال هستند خواهد آمد و تاثیر مثبتی در طرف مقابل شما می گردد.

به نظرات دیگران پاسخ دهید
حتما به نظراتی که دیگران روی ویدئو و عکس های شما می گذارند پاسخ دهید زیرا تاثیر مثبتی را روی طرف مقابل خواهد داشت و همچنین باعث بالا آمدن مجدد تصویر شما خواهد شد.

مطرح کردن سوال
هر از چند گاهی از دوستان خود سوالاتی بپرسید تا دین وسیله آنها را در صفحه خود درگیر کرده و به بالا رفتن تعداد بازدید کنندگان صفحه خود کمک کنید

قرار دادن لینک اینستاگرام در دیگر شبکه های اجتماعی و وب سایت
اگر در شبکه های اجتماعی دیگری هم فعالیت دارید حتما اینستاگرام خود را قرار دهید و همچنین در صورت داشتن وب سایت، گذاشتن اینستاگرام فراموش نشود.

امیدوارم با رعایت نکات فوق بتوانید، لایک اینستاگرام صفحه خود را افزایش دهید و بتوانید تحولی را در بیزینس خود به وجود آورید

همچنین ببینید

1

معرفی پنج ابزار رایگان در بازاریابی اینترنتی

اگر مالک یا مدیر یک سایت هستید حتما از این ۵ ابزار استفاده کنید تا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *