آموزش وردپرس
خانه / كارآفريني / تجربه حرف اول در شروع کسب و کارهای اینترنتی

تجربه حرف اول در شروع کسب و کارهای اینترنتی

در ذهن خود مجسم کنید که در این لحظه ایده جدید و نابی در رابطه با کسب و کار اینترنتی دارید و در همین لحظه قصد اجرایی نمودن آن را دارید  قطعا اگر تجربه مناسبی برای اجرای یک ایده تجاری و رونق آن را نداشته باشید تا زمان کسب تجربه متوجه خواهید شد که آن ایده توسط همکاران و سایتهای دیگر کپی شده و با اینکه کار خود را بعد از شما آغاز کرده اند به سرعت از شما سبقت گرفته و مشتریان را جذب محصولات و یا خدمات خود میکنند . چنین رویدادهایی در دنیای مجازی و اینترنت به  فراوانی یافت میشود که علت آن را میتوان در دو مورد زیر برشمرد :

تجربه در کسب و کار اینترنتی
تجربه در کسب و کار اینترنتی

۱- تجربه

۲- سرمایه اولیه

کسانی که سرمایه بیشتری دارند و میتوانند هزینه کنند به مراتب سایت حرفه ای تری ساخته و هزینه های زیادی نیز صرف تبلیغات میکنند . مطمئناً این گروه نسبت به کسانی که سرمایه کمتری دارند زودتر به بازدهی مالی میرسند و درآمد بیشتری هم دارند . اما ما نقش تجربه را بیشتر از سرمایه اولیه میدانیم . کسانی که بدانند چگونه یک کسب و کار را آغاز و مدیریت کنند میتوانند با یک برنامه ریزی منسجم و هدفمند حتی با هزینه های تبلیغاتی پایین به سرعت رشد کرده و بازار را به دست بگیرند . در صحبت هایی که با افراد موفق در حوزه کسب و کارهای اینترنتی شده میتوانید ملاحظه کنید که بسیاری از آنان در گذشته تجربه شکست را داشته اند و در تمام این سالها در دنیای مجازی در حال یادگیری و کسب تجربه بوده اند تا اینکه در آخر توانسته اند کسب و کار اصلی خود را تاسیس و آن را رونق بخشند .

پس شما نیز اگر قصد ورود به این شغل و حرفه را دارید از شکست نترسید و به تمامی تجربه هایی که کسب میکنید اهمیت دهید و از آن در راه اندازی کار خود بهره ببرید زیرا متوجه میشوید که این تجربه ها بزرگترین سرمایه شما خواهند بود .

یک شعار زیبا را در اینجا باید ذکر کنم … کسانی که تجربه دارند جسارت آغاز را دارند ولی کسانی که سرمایه دارند ترس از دست دادن سرمایه آنها را از شروع باز میدارد .

همچنین ببینید

کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

حقیقت های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

با  پرطرفدار شدن  شبکه های اجتماعی و بودن حداقل یک نفر از هر خانواده در …

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *