آموزش وردپرس
خانه / كارآفريني / نیاز به سایت یا وبلاگ در کسب و کار اینترنتی

نیاز به سایت یا وبلاگ در کسب و کار اینترنتی

اگر شما کسب و کار اینترنتی مستقلی میخواهید پس شما به سایت  یا وبلاگ نیاز دارید ولی اگر قصد دارید خدمات واسطه ای انجام دهید میتوانید بدون داشتن  سایت یا وبلاگ از اینترنت کسب درآمد داشته باشید پس انتخاب با خود شماست .

سایت یا وبلاگ برای داشتن کسب و کار اینترنتی
سایت یا وبلاگ برای داشتن کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی مستقل به این معنی است که شما خودتان یک طرح درآمدزایی برای خود ایجاد کنید که مستقیما کالا یا خدمات خود را به مشتری بفروشید . اما واسطه گری در اینترنت به این معنی است که شما خدمات سایر سایتها را انجام دهید . برای مثال برای سایتها اموری مربوط به تبلیغات ، نویسندگی ، افزایش بازدید و سایر خدمات را انجام دهید . با توجه به امکاناتی که در اینترنت موجود است شما میتوانید بدون داشتن سایت یا وبلاگ از اینترنت کسب درآمد داشته باشید ولی تجربه ثابت کرده داشتن سایت و وبلاگ باعث افزایش درآمد در دراز مدت میشود . سایت و وبلاگ مانند داشتن دفتر کار میباشد که مشتریان میدانند شما را باید کجا پیدا کنند .

شما اگر طرح کسب و کار دقیقی تهیه کرده باشید متوجه خواهید شد که به سایت نیاز دارید یا وبلاگ . اگر کمی در وبلاگ نویسی تخصص داشته باشید متوجه شده اید که وبلاگها امکانات محدودی دارند و فقط میتوانند نیازهای محدودی را پوشش دهند . اما گاهی طرح کسب و کار گسترده است و مخاطبان حرفه ای و متخصص دارد لذا بایستی در اینجا سایتی حرفه ای طراحی کنید تا بتوانید تمام بخش های مورد نظرتان در سایت گنجانده شود . با توجه به رایگان بودن وبلاگ مورد پسند بسیاری از کاربران میباشد  اما گاهی همین رایگان بودن باعث کاهش اعتبار کسب و کار میشود و همچنین خدمات اینترنتی شما دارای محدودیت میگردد . لذا بایستی از همان ابتدای کار چشم انداز روشنی از آینده طرح کسب و کار خود داشته باشید تا بتوانید تشخیص دهید به سایت اختصاصی نیاز دارید و یا با وبلاگ میتواند به درآمد زایی برسید .

همچنین ببینید

کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

حقیقت های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

با  پرطرفدار شدن  شبکه های اجتماعی و بودن حداقل یک نفر از هر خانواده در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *