آموزش وردپرس
خانه / كسب درآمد / کسب درآمد از ترجمه،تایپ،ویراستاری و مقاله نویسی

کسب درآمد از ترجمه،تایپ،ویراستاری و مقاله نویسی

برای کسب درآمد از طریق ترجمه و تایپ و ویراستاری و مقاله نویسی شما میتوانید از سایت سان تایپ استفاده نمایید . سان‌تایپ یکی از بزرگ‌ترین سامانه‌های آنلاین خدمات تایپ، ترجمه، تحقیق، ویراستاری و تدوین مقالات است، امکانات سان‌تایپ را می‌توان با یک دفتر فنی کامل برابر دانست. این سرویس امکان آزادکاری برای کاربران با توانایی تایپ و ویراستاری، ترجمه و تحقیق، طراحی و گرافیک و مشاغل مرتبط را فراهم آورده است.

daftar-online

سان‌تایپ در بخش جذب نیرو و استخدام همکار می‌نویسد: سان‌تایپ به‌عنوان بزرگ‌ترین دفتر فنی اینترنتی و تخصصی کشور، سرویسی است که دریافت سفارش روزانه و درآمد قابل‌توجه را به همکاران متخصص و جویای کار ارائه می‌نماید. سان‌تایپ با چندین سال تجربه در حوزه ترجمه، تحقیق، تایپ، ویراستاری و سایر امور مرتبط ، دایره بزرگی از همکاران متخصص را در مجموعه خود به‌صورت دورکاری جای‌داده است..

 

با این‌ همه، به علت حجم بالای سفارش‌ها این مرکز، همواره استخدام مترجم بخصوص مترجم انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی و همچنین تایپیست‌های حرفه‌ای را بدون محدودیت در دستور کار خود قرار داده است و از بابت جذب نیروی متخصص هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد. از ویژگی‌های مهم و برجسته در جذب و استخدام نیرو، تخصص کافی درزمینه تخصصی مربوطه، تعهد کاری، کیفیت ممتاز و دسترسی آسان به همکار می‌باشد.

 

روال واریز حق الزحمه سفارشات

کلیه سفارشات اعم از ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی با ترجمه تخصص فارسی به انگلیسی، تایپ تخصصی، ویراستاری تخصصی و . . . هر دو الی سه هفته یکبار به شماره حساب اعلامی واریز میگردد و ریز گزارش مالی حضور همکاران این سایت ارسال خواهد شد تا در جریان کامل فرآیند مالی خود قرار داشته باشند. این سایت اعلام نموده سیکل دو الی سه هفته ای به منظور واریز حق الزحمه بعلت بررسی کیفیت سفارشات است چرا که تمامی سفارشات سان تایپ با ضمانت رسمی کیفیت به مشتریان ارائه میگردد.

 

چگونگی دریافت سفارش

بطور کلی در پذیرش یا عدم پذیرش سفارشات آزاد هستید. البته بایستی توجه داشته باشید که کسانی که اکثر سفارشات ارسالی را پذیرفته و در موعد مقرر ارسال میکنند، در اولویت بالاتری به منظور دریافت سفارش قرار خواهند گرفت . لذا برای حفظ ترافیک کاری خود سعی بر پذیرش اکثر سفارشات داشته باشید چرا که رقابت دریافت سفارش بعلت تعدد همکاران و کیفیت برجسته آنها بسیار بالا میباشد. با این همه سان تایپ شرایط زمانی، مکانی و کاری همکاران این سایت را درک میکند.
در زمان تقسیم سفارشات، سایت پیامی تحت عنوان آمادگی دریافت سفارش برای شما ارسال میکند . در صورت آمادگی، پیام “بلی” را به شماره ارسال کننده پیامک ارسال میکنید و در غیر اینصورت نیز پیام “خیر” را به همین شماره ارسال کنید.

 

مراحل انجام کار
مراحل انجام کار

چگونگی ارسال سفارشات

برای ارسال سفارش به مرکز، بایستی با شناسه کاربری و رمز عبور از طریق ادرس زیر ، وارد ناحیه کاربری خود شوید. در ناحیه کاربری به بخش تحویل سفارش رفته و اطلاعات مربوط به سفارش و خود را پر کرده و فایل سفارش را پیوست نمایید. به یاد داشته باشید که فرمت ارسالی تمامی سفارشات برای ارسال ، فونت ب نازنین ۱۴ میباشد. پس از پایان بارگزاری فایل در این صفحه، پیامی تحت عنوان “سفارش با موفقیت تحویل سان تایپ گردید. خسته نباشید!” مشاهده خواهید کرد که این مهم به منزله تحویل نهایی سفارش شما میباشد.

 

 آدرس سان‌تایپ : http://suntype.ir

همچنین ببینید

کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

حقیقت های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

با  پرطرفدار شدن  شبکه های اجتماعی و بودن حداقل یک نفر از هر خانواده در …

۵ دیدگاه

  1. عرض ادب و احترام : احتراماً آیا میتوانم از طریق سایت شما سفارش تایپ و متعاقباً کسب درآمد داشته باشم لطفاً در صورت امکان از طریق ایمیلم پاسخ دهید

  2. سلام. بنده می خواهم که کار تایپ براتون انجام بدم. چه کار باید بکنم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *