آموزش وردپرس
خانه / كسب درآمد / کسب و کار اینترنتی و تبدیل آن به ماشین پولسازی

کسب و کار اینترنتی و تبدیل آن به ماشین پولسازی

قطعا ثروتمندان واقعی با کسب درآمد پایدار پولدار شده اند . ایا این را میدانید که برای ثروتمند شدن بایستی یک سیستم ایجاد کرد ؟ سیستمی که در بود و نبود ما بتواند پول تولید کند . این یعنی ساخت یک ماشین پولسازی . البته ساختن این ماشین کار ساده ای نیست و نیاز به تلاش ، تخصص و صبر دارد .

یکی از متداولترین روشهای ساخت ماشین پولسازی کارافرینی است . کارافرینی فرایندی است که با شناسایی فرصت منجر به ایجاد یک کسب و کار سودآور میشود .

اگر به اطراف خود نگاهی کنیم میبینیم اکثر صاحبان شرکتهای بزرگ ثروتمندترین مردم دنیا هستند . راه اندازی کسب و کار فیزیکی مستلزم گرفتن مجوزهای خاص ، سرمایه مناسب و منابع زیاد میباشد بنابراین اکثر افراد نمیتوانند در این عرصه وارد شوند . راه اندازی کسب و کار فیزیکی ریسک زیادی دارد که خیلی ها با بررسی احتمالات آن از راه اندازی آن منصرف میشوند .

کسب و کار اینترنتی

پس ما به عنوان یک فرد عادی چگونه باید ماشین پولسازی خود را بسازیم ؟

با توجه به تعریف کسب درآمد پایدار و بررسی روشهای کسب درآمد از اینترنت به این نتیجه میرسیم که بهترین پاسخ راه اندازی کسب و کار اینترنتی میباشد .این کسب و کار مانند دیگر کسب و کارها اگر  به درستی پایه گذاری نشود با شکست مواجه خواهد شد . 

پس بسیار مهم است که یک کارآفرین اینترنتی دانش راه اندازی درست این کار را بداند . کارآفرین اینترنتی شدن برخلاف نوشته هایی که در سایتهای مختلف به دروغ عنوان میگردد کار ساده ای نیست نیازمند تلاش کافی ، صرف وقت و قبول کردن ریسک هاست . یک کارآفرین اینترنتی معتقد است برای بدست آوردن پول زیاد باید اول از آن چشم پوشی کند . او اعتقاد دارد برای آسایش بلند مدت بایستی در کوتاه مدت سختی بکشد .

با خود صادق باشید و ببینید چقدر این ویژگی در شماست و به چه مقدار نیاز به فراگیری و توسعه دارید . به غیر از شرایط و ویژگی های فردی مهارتهای عمومی نیز مورد نیاز است . مهارتهای عمومی شامل شناسایی ایده و فرصت ها و تبدیل آن به قالب یک کسب و کار اینترنتی میباشد . 

مهارتهای فنی مهارتهای تخصصی شماست که برای ارائه خدمات یا تولید محصول به آن نیاز دارید .در مقاله  در کدام حوزه بهتر است فعالیت کنم روشهای سیستماتیکی به شما آموزش داده خواهد شد تا بتوانید مهارتهای خود را شناسایی کرده و آنها را ارزیابی نمایید . 

مهارتهای مدیریتی مهارتهایی است که بعد از راه اندازی کسب و کار اینترنتی به آن نیاز دارید . برای شروع لازم است مهارتهای حسابداری را در حد ساده مطالعه کرده و یاد بگیرید . بدیهی است که یک کاسب خوب بایستی زبان پول را به خوبی بداند . علاوه بر آن بایستی بتواند تحقیق بازار را انجام دهد . توصیه میکنم حتما تحقیق در این زمینه را انجام دهید .

همچنین ببینید

کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

حقیقت های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

با  پرطرفدار شدن  شبکه های اجتماعی و بودن حداقل یک نفر از هر خانواده در …

۵ دیدگاه

  1. از اینکه با انرژی و صادقانه مطلب می گذارید ممنون. یک سوال اگه بخواهیم کتاب پی دی اف را به صورت اینترنتی بفروش برسانیم، نیاز به مجوز خاصی هست؟ اعم از انتشارات و غیره …ممنون اگه راهنمایی کنید.

  2. مطالب سایتتون خیلی کاربردیه . برام مفید بود .ممنون

  3. ممنون از مدیریت سایت…

  4. ممنون خیلی پر محتوا هست سایتتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *