آموزش وردپرس
خانه / بازاريابي / روش صحیح تبلیغ در شبکه اجتماعی توییتر

روش صحیح تبلیغ در شبکه اجتماعی توییتر

توییتر شبکه اجتماعی منحصر به فردی است که می‌توان گفت با بقیه شبکه‌های اجتماعی به کلی فرق دارد. درست است که اسمش یک شبکه اجتماعی است و آن را هم خانواده فیسبوک و گوگل پلاس می‌دانند اما اگر آن را با فیسبوک، گوگل پلاس، پینترست یا اینستاگرام مقایسه کنید متوجه می‌شوید که توییتر حال و هوای خاص خودش را دارد. افرادی هم که در توییتر عضو هستند بعد از مدتی با این حال و هوا آشنا می‌شوند و کم کم به توییتر عادت می‌کنند.

از آنجایی که فیسبوک یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی جهان است، اکثر افراد اول از طریق فیسبوک با مفهوم شبکه‌های اجتماعی آشنا می‌شوند. آنها یاد می‌گیرند که اگر می‌خواهند برند یا محصولات خودشان را تبلیغ کنند باید یک پیج در فیسبوک درست کنند و بعد در آن مستقیما به تبلیغ محصولات خود بپردازند. هر چند این روش هم ۱۰۰٪ درست نیست و من با آن مخالفم ولی متاسفانه روشی است که متداول شده و بین مردم و برندها جا افتاده.

روش تبلیغ در توییتر

 

بعد از مدتی همین برندها و افرادی که ابتدا در فیسبوک اقدام به تبلیغ مستقیم محصولات خود می‌کرده‌اند، کم کم به توییتر روی می‌آورند و شروع به استفاده از توییتر می‌کنند و به خاطر همان تصوری که پیج‌های فیسبوک از شبکه‌های اجتماعی در ذهن‌شان به وجود آورده، در توییتر هم به صورت مستقیم اقدام به تبلیغ محصولات خود می‌کنند. این روش شاید در فیسبوک تا حدی نتیجه به دنبال داشته باشد ولی در توییتر چیزی جز شکست نخواهد داشت.

سوالی که ممکن است برای تازه واردهای توییتر ایجاد شود این است که پس چطور باید محصولات خود را در توییتر تبلیغ کنند؟ جواب سوال شما را در کتاب الکترونیکی که برای این منظور نوشته ام پاسخ خواهم داد . شما میتوانید این کتاب الکترونیکی را بصورت رایگان از سایت سودآور دانلود نمایید .

پسورد باز کردن فایل در صورت نیاز : www.sodavar.ir

key4download

همچنین ببینید

kasbo-kare-interneti1

آموزش اصولی کسب درآمد از اینترنت

اگر در حال حاضر شغلی نداری و قصد داری برای خودت کسب و کاری راه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *