آموزش وردپرس
خانه / بازاريابي / چگونه میتوان یک متن تبلیغاتی تاثیر گذار نوشت

چگونه میتوان یک متن تبلیغاتی تاثیر گذار نوشت

اگر قصد دارید برای کسب و کار خود تبلیغ نمایید باید این نکات و مراحل را دنبال کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.در ابتدای کار با برجسته ترین برتری کالا یا خدمات خود شروع کنید این همان چیزی است که می خواهد به چشم بیاید. آن را بیابید و مشخص کنید. شاید انتخاب این برتری برای شما خیلی ساده نباشد اما برای این منظور کافیست از خود بپرسید کالا و خدمات شما چه برتری دارد که آنرا از محصولات دیگر متمایز می کند؟ چه چیز خاصی دارید؟

تیتری که توجه همه را به خود جلب کند بنویسید. رعایت این اصل در تبلیغات بسیار مهم است مردم در حال بمباران شدن با اطلاعات هستند و به خصوص در اینترنت چیزی را می خوانند که توجه آنها را جلب کرده باشد وگرنه به راحتی آن را نادیده می گیرند. اگر تیتر شما جلب توجه نکند، احتمالاً همه چیز از دست رفته است چون احتمالا کسی آنرا نمی خواند.

لیستی از همه ویژگی های کالا یا خدمات خود تهیه کنید سپس هر کدام از آنها را به صورت بهره ای برای مشتریان ترجمه کنید. یعنی مشخص کنید این ویژگی چه سودی برای مشتری دارد. باید خود را در موقعیت مشتری فرض کنید ببینید چه استفاده ای از این ویژگی  می توانید بکنید؟ در ادامه میتوانید نسبت به دانلود این مقاله در سه صفحه اقدام کنید.

 key4download

همچنین ببینید

kasbo-kare-interneti1

آموزش اصولی کسب درآمد از اینترنت

اگر در حال حاضر شغلی نداری و قصد داری برای خودت کسب و کاری راه …

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *