بسته ویژه آموزش کسب درآمد از اینترنت

بعد از مدتها پکیج جامع کسب درآمد از اینترنت آماده و برای استفاده دوستان قرار داده شد.  مطمئن باشید نمونه این بسته را در هیچ کجا در اینترنت پیدا نخواهید کرد مگر با قیمتهای بالای 400 هزار تومان . ما سعی کردیم در این پکیج خوانندگان را با موضوع عملی کسب درآمد از اینترنت آشنا کنیم و بصورت گام به گام و کاملا تصویری نحوه راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را شرح داده تا دوستان در پیچ و خم راه اندازی این شغل بر سر دو راهی قرار نگیرند .

kasbo-kare-interneti1

قبل از هر چیز نیاز میدانم چند نکته را برای شما دوستان بنویسم :

  • اگر به دنبال یک شبِ پولدار شدن و ثروتمند شدن هستید، لطفا همین الان سایت سودآور را ببندید و وقت با ارزش خودتان را برای مطالعه این نوشته تلف نکنید . زیرا نه تنها در این سایت بلکه در هیچ سایت یا کتاب دیگری شما نخواهید توانست راهکاری جهت یک شبِ پولدار شدن پیدا کنید و اگر هم پیدا کردید قبل از شروع قطعا به آن شک کنید .

 

  • اگر فکر می کنید بدون هیچ گونه سرمایه گذاری اولیه می توانید به کسب درآمد بپردازید بازهم در اشتباه هستید . البته این سرمایه گذاری می تواند به صورت های مختلفی باشد؛ به عنوان مثال میتواند وقت گذاشتن روی کاری باشد یا میتواند سرمایه گذاری به شکل مالی باشد . پس سرمایه گذاری صرفاً به شکل مالی نیست .

 

  • کسب درآمد به ازای کلیک کردن، خواندن ایمیل، گوگل ادسنس ، کسب درآمد از طریق عکاسی و … تمامی این روش ها دارای ایراد هایی هستند که باعث می شوند تا ما ایرانی ها نتوانیم به کسب درآمد بپردازیم. پس در این پکیج به دنبال آموزش این موارد نباشید .

 

و اما اکنون که این بسته آموزشی را به عنوان شانسی دیگر برای کسب درآمد از اینترنت انتخاب کرده اید، بدون هیچ بزرگنمایی به شما می گویم که شما از همین حالا می توانید به کسب درآمد حلال از اینترنت بپردازید . شما می توانید با افزایش دانش خود، کسب مهارت های روز، نوآوری و … درآمد خود را افزایش دهید . منظور از کلمه ی حلال در خط بالا این است که شما هیچ کار غیرقانونی و غیرشرعی انجام نخواهید داد و همچون سایر افراد جامعه که از بازار یا شرکت ها درآمد دارند شما هم می توانید از اینترنت درآمد داشته باشید . تنها موردی که شاید تفاوت ایجاد کند در مقدار حقوق است و اینکه حقوق کارمندان و کارگران در ماه مقداری ثابت است اما حقوق شما که می خواهید از اینترنت درآمد کسب کنید ثابت نخواهد بود، و بستگی به خودِ شما خواهد داشت . مسلماً اگر دانش خود را افزایش دهید و به دنبال تقلید از دیگران نباشید در کار خود موفق تر خواهید بود و خواهید توانست درآمد خود را افزایش دهید .

در بیشتر کتابهایی که در زمینه آموزشهای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد بیشتر به مسائل حاشیه ای پرداخته شده و از اصل کار غافل گردیده اند . حتی ممکن است این همه اطلاعات پراکنده شما را بیشتر سردرگم کرده باشد تا اینکه به شما کمک کند . ما در این بسته آموزشی سعی کردیم خودمان را در جایگاه شخصی قرار دهیم که در رابطه با راه کسب درآمد از اینترنت چیزی نمیداند و قصد دارد با آموزشهای این بسته این راه را فرا گرفته و از آن کسب درآمد مناسبی داشته باشد . این تضمین را به شما میدهیم در صورت عمل به کارهایی که در این پکیج به شما میگوییم و با صبر و پشتکار درآمد خوبی از اینترنت داشته باشید و بعد از گذشت حداکثر دو ماه به یک درآمد ایده آل و پایدار رسیده و طعم درآمد اینترنتی را تجربه کنید . همانطور که در بالا نوشتیم در این بسته آموزشی هیچ صحبتی از کار با سایتهای کلیکی ، خواندن ایمیل ، کار با سایتهای سرمایه گذاری ، پاپ آپ و … به میان نیامده ، زیرا ما معتقدیم کسب درآمد از اینترنت بایستی پایدار باشد و بتوان از آن بعنوان یک شغل یاد کرد .

بسته آموزشی کسب درآمد از اینترنت

بسته آموزشی کسب درآمد از اینترنت

ما خودمان سالها تلاش کردیم تا توانستیم این راهها را یاد بگیریم و از آن کسب درآمد داشته باشیم و حالا آن را بصورت پکیج درآورده و شما میتوانید با تهیه آن راه چندین ساله ما را در چند روز طی کنید و امپراطوری خود را در اینترنت بنا نمایید .

این بسته کامل ترین پکیج آموزشی کسب درآمد از اینترنت میباشد . قیمت پیکیج های مشابه که بصورت فیلم میباشد بعنوان نمونه برای دریافت  1:10 دقیقه آموزش ایمیل مارکتینگ بایستی  50 هزار تومان پرداخت نمایید در صورتی که اگر فقط آموزش ایمیل مارکتینگ این بسته بصورت فیلم تبدیل شود حداقل 5 ساعت فیلم آموزشی مفید میباشد … ما کل این بسته آموزشی را  با قیمت فقط   شصت و نه هزار تومان  در اختیار شما قرار میدهیم .دوستان فكر نكنيد كساني كه بازارياب حرفه اي هستند و كسب درآمد هاي ميليوني دارند واقعا فكر فوق العاده اي دارند ، افراد متفاوتي هستند و از ابزارهاي ماوراء استفاده ميكنند . خير … اينگونه نيست آنها هم مانند شما از همين ابزارها و تكنيك ها استفاده میکنند و به نتيجه ميرسند . فرق آنها با كساني كه به نتيجه نمي رسند فقط در پشتكار ، همت و برنامه ريزي است . وگرنه ابزارها و … همه يكي است .

 

یادتان باشد که قیمت این بسته حتی از قیمت یک

شلوار کتان که شما به راحتی می توانید آن را بخرید

هم کمتر است . آیا خرید یک شلوار  برای آینده شما

مهم تر است یا یک سرمایه گذاری بسیار مختصر

و ناچیز برای تضمین موفقیت شغلی شما و کسب

درآمد عالی برای یک عمر؟

کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

 

این پکیج با موضوعات مختلف و گام به گام و کاملا هدفمند گردآوری شده که شرح بسیار مختصری از آن بصورت ذیل میباشد :

 

فصل اول :

یک : معرفی پنج ابزار مهم برای راه اندازی یک کسب و کار( از آشنایی تا پیاده سازی یک ایده ناب )

دوم : کارهایی که برای راه اندازی فروشگاه بایستی انجام دهیم .

سوم : تولید محصول خاص

چهارم : نحوه سرمایه گذاری صحیح و افزایش فروش

 

موارد بالا در یک کتاب 20 صفحه ای با نام راه عملی کسب درآمد از اینترنت در ایران توسط سایت سودآور تهیه و در این پکیج قرار داده شده

 

فصل دوم :

بدون دانش برنامه نویسی سایت خود را طراحی کنید . به جای هزینه چند میلیونی برای طراحی وب سایت تنها با چند ساعت وقت صرف کردن و خواندن این آموزش می توانید وب سایت خود را راه اندازی کنید. با مطالعه این بخش از بسته آموزشی ، شما می توانید بدون دانش برنامه نویسی و در سریعترین زمان ممکن برای خودتان سایت طراحی کنید و حتی می توانید علاوه بر اینکه برای خودتان سایت طراحی می کنید برای دیگران هم سایت طراحی کنید و به کسب درآمد بپردازید.

برخی از مطالبی که در این بخش آموزش فرا میگیرید عبارتند از :

 

یک : آموزش صفر تا صد وردپرس بصورت گام به گام و تصویری و راه اندازی یک سایت از ابتدا تا انتها

دوم : معرفی و نصب  افزونه های مورد نیاز برای یک سایت قدرتمند

سوم : استراتژی مهم کسب درآمد ( راز مهم )

چهارم : ایجاد صفحه فرود / راه اندازی خبرنامه با وردپرس / نحوه نوشتن محتوای صفحه فرود

پنجم : روش تهیه محصول رایگان برای ارسال به ایمیل افراد

ششم : پاسخ به سوالات مهم / یک راز مهم

مطالب بالا در یک کتاب 90 صفحه با نام راه عملی کسب درآمد از اینترنت
( کسب درآمد تضمینی در منزل ) بصورت کاملا کاربردی و تصویری قرار داده شده .

 

فصل سوم :

اگر می خواهید بدون هزینه تبلیغات و به صورت کاملا رایگان هر روز بازدیدکنندگان هدف را وارد سایت خود کنید بایستی  در صفحات اول گوگل حضور داشته باشید. اگر شما هم می خواهید در صفحات اول گوگل قرار بگیرید باید وب سایت خود را بهینه سازی یا همان سئو کنید.

یک : آموزش سئو نمودن سایتی که طراحی کردید با افزونه بصورت کاملا تصویری

دوم : افزایش سرعت سایت بصورت کاملا تصویری و گام به گام

سوم : راهنمای جلوگیری از ورود Spam به سایت شما

 

فصل چهارم :

آموزش 4 ابزار مهم برای وبمستران بصورت کاملا تصویری و گام به گام در 27 صفحه – ابزاری که هر وبمستری بایستی با آن آشنایی داشته باشد .

فصل پنجم :

در این فصل شما با درگاههای بانکی و نحوه ساخت صفر تا صد یک درگاه بانکی رایگان برای سایت خود آشنا میشوید و سپس با نصب افزونه های مورد نیاز و اتصال آن به درگاه بانکی سایت خود و قرار دادن محصولات در آن میتوانید محصولات را به راحتی و بدون دردسر بفروش برسانید و سود عالی کسب نمایید .

فصل ششم :

در این فصل کتاب دیگری با نام برترین تکنیک افزایش فروش در اینترنت را قرار داده ایم . این کتاب در 35 صفحه شما را با تکنیکی آشنا میکند که بزرگترین وبمستران دنیا از آن جهت کسب درآمدهای بالا استفاده میکنند . با استفاده از این تکنیک شما نیز میتوانید درآمد بسیار مناسبی از اینترنت داشته باشید .

فصل هفتم :

در این فصل که خود یک کتاب 85 صفحه ای میباشد و آن را بصورت جداگانه با قیمت 19000 هزار تومان در همین سایت به فروش میرسانیم صفر تا صد ایمیل مارکتینگ بصورت کاملا تصویری آموزش داده خواهد شد .

یک : چگونه تنها با یک کلیک به اسانی به چندین هزار نفر ایمیل خود را ارسال کنیم؟

دو : چگونه از تعداد ایمیل های  باز شده اطلاع پیدا کنیم؟

سه : چگونه بفهمیم از بین افرادی که ایمیل ما را باز کردند چه تعداد بر روی لینکهای درون آن کلیک کرده اند و وارد صفحه هدف ما شدند؟

چهارم : چگونه ایمیلهایی ارسال کنیم تا تمامی اعضای سایت برای خواندن آن لحظه شماری کنند؟

و نکات بسیار کلیدی در ایمیل مارکتینگ که ان را به اسانی پیدا نخواهید کرد .

فصل هشتم:

در این فصل تکنیکی به شما آموزش خواهیم داد که اعضاء سایت خود را تا  500%  افزایش دهید . افزونه مورد نیاز این فصل که با قیمت 28000 هزار تومان در مارکتهای وردپرسی به فروش میرسد ، نسخه انگلیسی آن را با همان قابلیت در این بسته قرار داده ایم و شما میتوانید آن را نصب و استفاده نمایید . همچنین فایل آموزشی آن نیز بصورت پی دی اف تصویری تهیه گردیده و  بصورت گام به گام  آموزش داده خواهد شد و بعد از آن بدون هیچ مشکلی میتوانید آن را بر روی سایت خود راه اندازی کنید .

فصل نهم :

چند نکته مهم که در مورد مدیریت حرفه ای سایت بایستی بدانید را در این فصل به شما آموزش میدهیم  . این آموزشهایی است که هر مدیر سایتی بایستی آن را بداند. از پشتیبان گیری صحیح از سایت تا حذف اطلاعات اضافی هاست و ارسال و دریافت صحیح ایمیل های سایت و نحوه آنلاین بودن و پاسخگویی در 24 ساعت روز به مشتریان و مراجعه کنندگان سایت و …

فصل دهم:

فایل آموزشی دیگری در زمینه ساخت فیلم با نرم افزار در این بسته قرار داده شده و شما با مطالعه آن میتوانید فیلم آموزشی با کیفیت بالا و هزینه کم تولید و آن را بفروش برسانید. هر موردی که فکر میکنید میتواند برای دیگران مفید باشد را میتوانید تولید و با قیمت مناسب به فروش برسانید .

 صبر کنید هنوز تمام نشده … هدیه ویژه همراه این بسته برنامه 30 روز برای پولدار شدن و روشهای بازاریابی میباشد . کتاب الکترونیکی اول در 60 صفحه ت بصورت روز به روز ماموریت های خاصی را برای شما خواهد داشت . شما در هنگام مطالعه این بسته میتوانید هر روز برنامه های روزانه آن را دنبال و به نتایج شگفت انگیزی برسید .

کتاب دوم که با موضوع آموزش روشهای بازاریابی میباشد در 12 صفحه شما را با انواع بازاریابی در سیستم های همکاری در فروش و … آشنا میکند . شما با به کارگیری این آموزشها میتوانید برای محصولات خود بصورت رایگان بازاریابی اینترنتی انجام دهید و با کمترین وقت و هزینه درآمد بسیار خوبی داشته باشید .

 

در پایان قضاوت را به خود شما واگذار میکنیم … مطمئن باشید قیمتی که برای این مجموعه در نظر گرفته ایم نسبت به چیزهایی که به شما آموزش داده خواهد شد بسیار اندک میباشد . به شما اطمینان میدهیم درصوتی که مطالب ارائه شده در این مجموعه را بدقت مطالعه کنید  و آنها را بعنوان ابزار در کسب و کاری که یاد گرفته اید بکار ببرید قادر خواهید بود کسب درآمد عالی داشته باشید .

حجم این بسته آموزشی با افزونه های مورد نیاز در حدود 200 مگابایت میباشد

[purchase_link id=”2080″ text=” خرید این محصول ” style=”button” color=”green”]
 

قابل توجه خریداران قبلی :

دوستانی که از تاریخ ۹۴/۱۰/۱۵ تا ۹۵/۰۲/۱۹ این بسته آموزشی را خریداری نموده اند میتوانند قسمتهای اضافه شده به بسته ویژه کسب درآمد از اینترنت را  تهیه نمایند …

جهت اطلاعات بیشتر بر روی این لینک کلیک نمایید

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به سودآور 1389 - 1396 سودآور